Paslanmaz Çelikte Kalite Ve Güven

VİZYON & MİSYON & DEĞERLER

VİZYONUMUZ

Paslanmaz Çelik sektöründe Türkiye pazarında lider ürün tedarikçisi olmak; müşterilere özel proje bazlı, spesifik ve kaliteli üretimlerle marka gücümüzü uluslararası boyuta taşımak.

MİSYONUMUZ

Çelik hammaddelerin ithalatının yanı sıra; mamül ve yarı mamül ürünlerin ihracatı, ticareti ve yurt içi pazara satışında; kaliteli, güvenilir, zamanında ve yüzde yüz müşteri memnuniyetini esas alan çözümler üretiriz.

Sektörümüzdeki tüm yenilikleri yakından izler, en yeni teknolojileri üretime entegre edip ürün ve hizmet kalitemizi sürekli artırırız.

Müşterilerimizin olası ihtiyaçlarını öngörüp proaktif çözümler üretir, hizmet kalitemizi sürekli artırmak üzere çalışırız.

Gerçekleştirdiğimiz tüm faaliyetlerde sürdürülebilir gelecek için sorumluluk alır, yenilikçi insan kaynakları uygulamaları ile çalışanlarımızın yetkinliğini, mutluluğunu ve bağlılığını en üst seviyede tutar, onlara değer verir ve güveniriz.

DEĞERLERİMİZ


Image
Dürüstlük ve Güven

Her türlü iş ilişkimizde karşılıklı güven ve dürüstlük anlayışı ile hareket eder, tüm faaliyet ve çalışmalarımızı bu temel ilkeler üzerine inşa ederiz.

Image
Saygı

Tüm faaliyetlerimizde çevreye, doğaya, insana ve topluma saygıyı esas alırız.

Image
Kalite

Sunduğumuz ürün ve hizmetlerde en yüksek kaliteyi hedefler, bu hedeflere ulaşmak üzere tüm kaynaklarımızı en etkin şekilde kullanırız.

Image
Müşteri Odaklılık

Yüzde yüz müşteri memnuniyetini esas alarak çalışır, organizasyonumuzun her kademesinde bu değerimizi gözetiriz.

Image
Sürekli Gelişim

Sektörümüzde yurtiçi ve yurt dışındaki gelişmeleri yakından izler, yenilik ve değişimleri en kısa sürede hizmet ve üretim sürecimize entegre ederiz.

Image
Sürdürülebilirlik

“Sürdürülebilir Gelecek için Sorumluluk Almak” ilkesi, tüm faaliyetlerimizin sosyal, ekonomik ve çevresel etkilerinin yönetilmesinde benimsediğimiz temel politikamızdır.